Naslovna Sport Nogomet Lukaku snimio “ludnicu” u svlačionici Intera pa poručio: U gradu je novi kralj
Lukaku snimio “ludnicu” u svlačionici Intera pa poručio: U gradu je novi kralj
0

0

Nogometaši Intera slavili su sinoć u velikom gradskom derbiju protiv Milana rezultatom 4:2. Međutim, nakon prvih 45 minuta duela 23. kola Serije A na San Siru činilo se da će bodovi u crveno-crni dio Milana.

Milan je imao prednost rezultatom 2:0, a golove su postigli Rebić i Ibrahimović u 40., odnosno 46. minuti susreta. Inter je do 54. minute došao do izjednačenja. Brozović u 51. i Vecino u 54. minuti susreta donijeli su izjednačenje ekipi Antonia Contea.

De Vrij je u 70. minuti susreta pogodio za vodstvo Intera, a konačnih 4:2 postavio je Lukaku u 93. minuti utakmice.

Inter je nakon velike pobjede nad Milanom prvoplasirani tim Serije A s istim brojem bodova kao i Juventus. Koliko je velika pobjeda u gradskom derbiju i koliko je Interu ovo bio važan trijumf u borbi za Scudetto svjedoči i snimak iz svlačionice Nerazzurra koji je zabilježio Lukaku.

Poslao je Belgijanac i poruku na Twitteru koja se vjerovatno neće svidjeti Ibrahimoviću.

“U gradu je novi kralj”, poručio je Lukaku.